Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

Категории , SKU: BEH850KA32-QS

4,890.00 ден 6,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

850W вибрациската дупчалка го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.72 кг
Димензии (пакет) 40 × 20 × 20 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048706947