Електричен пиштол за лепак професионален 40W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,590 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Работна температура
Ниво на работа
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 3253566052380 SKU: 6-GR100 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.73 кг
Димензии(пакет) 36 × 4 × 28 cm
Бренд