Клешта за поп нитни 2,5-5mm MR33

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

899 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560698331 SKU: 0-69-833 Категорија:

Опис

MR33 STANLEY
Клешта за поп нитни со метално тело и капацитет од f2; 3; и 4mm.
Должина на клештата 200mm

Дополнителни Информации

Тежина 0.634 кг
Димензии 31.5 × 15 × 3.5 cm
Бренд