Клуч рачваст-окаст 22mm MAXI-DRIVE

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

799 ден

Нема Залиха

EAN: 3253564870825 SKU: 4-87-082 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.253 кг
Димензии(пакет) 6 × 1.5 × 31 cm
Бренд