Сет рачка со клучеви 5 парчиња

Категории , SKU: BDHT0-71617

390,00 ден 790,00 ден

На залиха

Опис

Сет рачка со пет големини на клучеви од 6, 8, 10, 11 и 13mm. Практична и лесно достапна алатка, корисна за во домот, автомобилот, велосипедот и вашата работилница. Изработена е од ергономска гумирана рачка и челичен механизам и клучеви.

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 3253560716172