Либела 120 cm алуминиумска

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Има Залиха

EAN: 3253561420764 SKU: 0-42-076 Категории: ,

Опис

Издржлива, лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба, дизајнирана за лесна читливост. Крајните капачиња апсорбираат удари со што го продолжуваат животниот век на либелата. Висечката дупка го поедноставува складирањето.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.69 кг
Димензии(пакет) 112.5 × 5.3 × 2.2 cm
Бренд

STANLEY