Либела TORPEDO 20cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

340 ден

Има Залиха

EAN: 3253560422943 SKU: 0-42-294 Категории: ,

Опис

Либела TORPEDO 20cm со лесно обликувано тело која се карактеризира со цврстина и издржливост на работното место.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.06 кг
Димензии(пакет) 24 × 1.5 × 7 cm
Бренд

STANLEY