Менгеме 100x65mm MaxSteel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,690 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561830662 SKU: 1-83-066 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.948 кг
Димензии(пакет) 34.9 × 17.5 × 19 cm
Бренд