Менгеме 125x95mm MaxSteel

Категорија SKU: 1-83-067

7.590,00 ден

Нема на залиха

Опис

Ротирачко менгеме за професионална употреба. Изработено од легирано железо за долготрајност и хромирано за отпор од корозија.
Капацитет на стегање 125mm
Длабина на грлото 95mm
Снага на затегање 1.800Kg
Тежина 18Kg

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 11,363 кг
Димензии (пакет) 40,6 × 19 × 19,5 cm
Бренд

EAN: 3253561830679