Менгеме 110x65mm MaxSteel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,390 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561830655 SKU: 1-83-065 Категорија:

Опис

Ротирачко менгеме за различни намени. Изработено од легирано железо за долготрајност и хромирано за отпор од корозија.
Капацитет на стегање 100mm
Длабина на грлото 85mm
Снага на затегање 1.100Kg
Тежина 6Kg

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.998 кг
Димензии(пакет) 23.5 × 12 × 14.3 cm
Бренд