Менгеме 125x95mm MaxSteel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,290 ден

Има Залиха

EAN: 3253561830679 SKU: 1-83-067 Категорија:

Опис

Ротирачко менгеме за професионална употреба. Изработено од легирано железо за долготрајност и хромирано за отпор од корозија.
Капацитет на стегање 125mm
Длабина на грлото 95mm
Снага на затегање 1.800Kg
Тежина 18Kg

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.363 кг
Димензии(пакет) 40.6 × 19 × 19.5 cm
Бренд