Метал детектор дигитален до 51mm EASY CUT

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560774066 SKU: STHT0-77406 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.257 кг
Димензии(пакет) 14.5 × 5 × 24.9 cm
Бренд