Мешалка за боја и лепак M14 1600W 140mm две брзини

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 80 Nm
Број на вртежи 180-460 / 300-750 rpm
Прифат на алат M14
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048616574 SKU: FME190-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.34 кг
Димензии(пакет) 39 × 21.5 × 30 cm
Платформа

Бренд