Мешалка за боја и лепак 1800W три брзини

Категорија SKU: DWD241-QS

17,990.00 ден 22,990.00 ден

На залиха

Опис

Мешалка за боја и лепак со влезна моќност од 1800W и 3 нивоа на работа.

Ергономски дизајн со двојна рачка за целосна контрола и удобност при работа. Поседува моќен мотор од 1800W кој лесно се справува со подебели и повискозни материјали и има 3 брзини за постигнување најдобри перформанси. Цврстата метална конструкција на куќиштето овозможува заштита од удари и падови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 10.44 кг
Димензии (пакет) 63.4 × 45.7 × 24 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048706701