Осцилат. повеќенам. алат 300W 10.000-22.000rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,690 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048446225 SKU: FME650K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.342 кг
Димензии(пакет) 27.9 × 36.1 × 10.2 cm
Платформа

Бренд