Пиштол за лепење 11.3mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден 1,390 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Работна температура
Ниво на работа
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 3253566050256 SKU: 6-GR25 Категории: ,

Опис

Погоден за различни примени со прилагодување на висока или ниска температура на топење.
Време на загревање од 60 секунди.
Користи стандардни патрони лепак: 1-GS15DT, 1-GS20DT и 1-GS25DT од (11.5 mm)

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.3 кг
Димензии(пакет) 27.4 × 5.6 × 18 cm
Бренд