Рачна дупчалка до Ø 13 mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,299 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Механички брзини
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи rpm
Удари во минута bpm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Макс. дупчење во бетон mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 3253561027154 SKU: 1-2-715 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.97 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 18 × 7 cm
Бренд