Гипс тава од нерѓосувачки челик 305mm

Категории , SKU: STHT0-05867

1,290.00 ден

На залиха

Опис

 

Гипс тава од нерѓосувачки челик
Лесна за чистење
Конусен дизајн за лесно држење

Ширината на производот 11 см
Висина на производот 9 см
Тежина на производот 1 кг
Должина на производот 35,5 см

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.521 кг
Димензии (пакет) 35.5 × 10.5 × 9 cm
Бренд