Резервни ножиња за скалпел 18mm 8 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

200 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560112196 SKU: 0-11-219 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.09 кг
Димензии(пакет) 4.9 × 17.8 × 1.5 cm
Бренд

STANLEY