Реципрочна пила 900W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 900 W
Движења во минута 3200 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до mm
Сечење во метал до mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 3.5 Kg
Должина 520 mm
Висина 155 mm
EAN: 5035048657560 SKU: FME360-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.96 кг
Димензии(пакет) 58 × 10.5 × 18.1 cm
Платформа

Бренд