Сет бит одврт. со магнет. држач PZ PH SL 11 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048060421 SKU: DT7915-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.117 кг
Димензии(пакет) 13.1 × 5.5 × 2.1 cm
Бренд