Гарнитура битови и додатоци 22 парчиња

Категорија SKU: STA88040-XJ

1.290,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,6096 кг
Димензии (пакет) 4,4 × 23 × 25 cm
Бренд

EAN: 5035048090947