Сет про.клешти 3 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,790 ден

Има Залиха

EAN: 5706915054835 SKU: 10505483 Категории: ,

Опис

Овие традиционални IRWIN клешти имаат индукциски стврднати рабови за сечење што овозможува подолго време да останат остри.
ProTouch рачки за дополнителна удобност и помал замор на рацете.

Комплетот од 3 парчиња содржи:

Дијагонален секач 150mm

Долга клешта 200mm

Комбинирана клешта 180mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.8 кг
Димензии(пакет) 25.5 × 22.5 × 2.5 cm
Бренд