Скалпер на преклоп со дупли нож FATMAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден 1,290 ден

Има Залиха

EAN: 3253560105020 SKU: XTHT0-10502 Категории: , ,

Опис

Повеќенаменски професионален скалпер со двојно сечило и шаржер за резервни ножеви.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.22 кг
Димензии(пакет) 19.8 × 9 × 2.9 cm
Бренд