Спајалки Тип 7 14mm 1000 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

229 ден

Има Залиха

EAN: 3253561051692 SKU: 1-CT109T Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.19 кг
Димензии 13.2 × 4.7 × 3.3 cm
Бренд