Спајалки тип G 14mm 1000 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

240 ден

Има Залиха

EAN: 3253561054303 SKU: 1-TRA709T Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.2 кг
Димензии(пакет) 13 × 4.5 × 3.5 cm
Бренд