Стабилен отсекувач за метал 2200W 355×25.5mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

29,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Дијаметар на пилата mm
Прифат на пилата mm
Број на вртежи rpm
Сечење при 90° квадратен профил mm
Сечење при 90° триаголен профил mm
Сечење при 90° аголно mm
Сечење при 90° кружен профил mm
Сечење при 45° квадратен профил mm
Сечење при 45° триаголен профил mm
Сечење при 45° аголно mm
Сечење при 45° кружен профил mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048166789 SKU: D28715-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 21.82 кг
Димензии(пакет) 59.2 × 41.2 × 38.5 cm
Платформа

Бренд