Стабилна пила 1500W 216x30 5000rpm

Категорија SKU: BES702-QS

11.990,00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Стабилна пила 1500W 216×30 – 5000rpm

Доаѓа со сечило од 216 мм, 24 заби за брзо сечење и стегач за материјал за да го држите работното парче безбедно на своето место за прецизно сечење. Почиста работна станица благодарение на интегрираната кеса за прав која лесно се празни.

Капацитет на сечење до 60×120 mm
Моќност 1.500 W
45° наклонето/комбинирано сечење

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 8,55 кг
Димензии (пакет) 49 × 36,5 × 33,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048796573