Стабилна потезна пила 1400W 216x30mm 4500rpm XPS

Категорија SKU: DWS774-QS

31,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 13.93 кг
Димензии (пакет) 53 × 45 × 40 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048614099