Турпија за дрво метална 315mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Нема Залиха

EAN: 3253565212969 SKU: 5-21-296 Категорија:

Опис

Рачна турпија со метално и долго тело. Може да се користи со туркање или влечење во зависност од поставеноста на ножот. Предна рачка формирана против пролизгување и задна, променлива рачка поставена вертикално за подобра прецизност при работата.
Должина на турпијата 315mm
Должина на ножот 255mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.335 кг
Димензии(пакет) 31 × 4.2 × 12 cm
Бренд