Комплет фини турпии за метал 60mm 6 пар

Категорија SKU: 0-22-500

410,00 ден

На залиха

Опис

Сет од 6 иглести турпии за разновидна примена. Рачките се изработени од двокомпонентен материјал за намалени вибрации при работа. Ергономски дизајнирани за поголем комфорт. Со дупка во рачките за полесно чување. Изработени од високо карбонски челик за острина и истрајност.
Должина на стругалото 150mm
Број на турпии 6

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,15 кг
Димензии (пакет) 9 × 1 × 22,6 cm
Бренд

EAN: 3253560225001