Чашка за собирање прашина SDS+

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,990 ден

Има Залиха

Опис

Чашка за собирање прашина компактна на батериски и чекани на струја од 18V и 54V и прифат SDS PLUS

Адаптер со странична рачка за зголемена компатибилност и гумено црево од 1 метар за максимален дофат. Лесен за склопување и идеален за дупчење без прашина до било кој дијаметар. Цврста конструкција за задоволување на потребите на најсложените задачи со компактен дизајн за одржување на прегледност и мала тежина за минимизирање замор кај корисникот.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.3 кг
Димензии(пакет) 27 × 20 × 17.5 cm
Бренд