10.8V Правосмукалка за домаќинство 1.5Ah 500ml

3,190.00 ден 4,590.00 ден

На залиха

Опис

Правосмукалка за домаќинство со напон од 10.8V и батерија од 1,5Ah

10% помоќна и поефикасна од другите правосмукалки за извршување на секојдневните работи.

Ергономски дизајн за удобно користење и погодна за вшмукување на поголема количина нечистотија. Поседува резервоар 500ml и филтер кои лесно се отстрануваат и овозможуваат едноставно и лесно одржување на правосмукалката, што го зголемува нејзиниот работен век.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.392 кг
Димензии (пакет) 40 × 19.2 × 14.5 cm
Бренд

Платформа

EAN: 5035048668566