18V Правосмукалка за домаќинство 2Ah

Категорија SKU: BHHV520JF-QW

7,590.00 ден

Нема на залиха

Опис

Рачна батериска правосмукалка со интегрирана батерија од 2Ah и напон од 18V.

Батериска правосмукалка со компактен дизајн совршена за секојдневно чистење. Со изборот на соодветната брзина добивате поголема моќност при чистењето за секаков вид на работа. Лесна за користење на тешко достапни места со помош на прилагодлив интегриран додаток. Поседува SMART TECH LED панел кој ја покажува состојбата на полнење на батеријата и потребата од чистење на филтерот. Поседува сад за прав од 700ml кој може лесно да се испразни со притискање на едно копче, предфилтер и филтер што може да се мие. Ова овозможува да ја одржувате вашата правосмукалка чиста и да ги задржи своите врвни перформанси.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.718 кг
Димензии (пакет) 20 × 17 × 40 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048712764