18V Верижна пила Телескоп 1x5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 5 Ah
Должина на нож 20 cm
Резервоар за уље 115 ml
Брзина на движење на ланец 6.5 m/s
Тежина 3.8 Kg
Должина до 4.5 m
Висина / mm
EAN: 5035048715024 SKU: DCMPS567P1-QW Категории: ,

Опис

Верижна пила Телескоп со напон од 18V, батерија 1x5Ah и полнач.

Издржлива конструкција на рачката од пилата за сечење и собирање гранки и моќен мотор без четкици со висока ефикасност. Може да дофати до 4.5 метри висина. Должината на ножот е 20cm и има автоматско подмачкување со масло кое овозможува одлични перформанси при сечење и намалена потреба од одржување.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.516 кг
Димензии(пакет) 109 × 21.5 × 15 cm
Платформа

Бренд