18V Кружна стругалка за глет маса ; 2х54V 6Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

74,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 18 V
Капацитет на батерија 6 Ah
Број на вртежи 700-1200 rpm
Димензии на диск 225 mm
Димензии на хартија 225 mm
Тежина 3.9 Kg
Должина 470 mm
Висина 89 mm
EAN: 5035048729236 SKU: DCE800T2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10.04 кг
Димензии(пакет) 120 × 26.5 × 27 cm
Платформа

,

Бренд