18V Ротациска ексцентар брусилка без опрема во куфер TSTAK

Категорија SKU: DCW210NT-XJ
Напон на батерија:18 V
Движења во минута:8000-12000 min

13.990,00 ден 15.990,00 ден

На залиха

Опис

Ротациска ексцентар брусилка со напон 18V и дијаметар на папуча од 125mm. Доаѓа во куфер без опрема.

Мотор без четкици Brushless кој обезбедува поголема моќност и подолго време на работа за да ги завршите сите зададени работни задачи. Пречникот на орбитата од 2,6mm и променливата брзина обезбедуваат висока контрола при работа на сите апликации.

Ергономскиот дизајн и ниските вибрации обезбедуваат продолжена употреба без замор на корисникот, а вградениот приклучок за прашина овозможува дирекно поврзување на индустриски правосмукалки.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,02 кг
Димензии (пакет) 44 × 33 × 15,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048711699