18V Сет вибр. дупчалка + аголна брусилка 2x5Ah TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

35,990 ден 47,990 ден

Има Залиха

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

 • Вибрациска дупчалка DCD796
 • Аголна брусилка DCG405
 • 2 батерии од 5Ah DCB184
 • Брз полнач DCB115
 • 1 длабок TSTAK куфер

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.65 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 33.5 × 33 cm
Платформа

Бренд