18V Сет од 4 алати, 3x5Ah батерии, полнач и 2 куфери ToughSystem

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

99,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048679739 SKU: DCK422P3-QW Категории: ,

Опис

Комбиниран сет од батериски алати 18V кој содржи:

 • Вибрациска дупчалка DCD796
 • Ударен одвртувач DCF887
 • Брусилка DCG405
 • Чекан SDS+ DCH273
 • 3 батерии од 5Ah
 • Полнач
 • 2 куфери ToughSystem

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 19 кг
Димензии(пакет) 55 × 33.5 × 46 cm
Платформа

Бренд