18V Ударен одвртувач 1/2 2×1.7Ah POWERSTACK 406/610Nm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.7 Ah
Електронски брзини 3
Максимален вртежен момент 406 Nm
Број на вртежи 0-2500 rpm
Број на удари 0-3550 bpm
Прифат на алат 1/2
Максимална големина на штраф /
Тежина / Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина / mm
Висина mm
Ширина mm

 

EAN: 5035048749234 SKU: DCF921E2T-QW Категории: ,

Опис

Ударен одвртувач со напон од 18V и прифат 1/2″.

Моќен мотор со вртежен момент до 406Nm.

Должина на глава 125 mm.

Опремен со LED светилка за подобра видливост при работа на темни места.

Батериите POWERSTACK обезбедуваат 50% повеќе енергија.

Благодарение на неговата мала тежина и компактност идеален за долготрајна употреба во затворени и тесни простори.

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.917 кг
Димензии(пакет) 43 × 35 × 12 cm
Бренд

Платформа

Технологија