18V Дупчалка/одвртувач 1х1,5Аh прибор 80 парчиња

Категорија SKU: BCD001C1KA-QW

5.990,00 ден 7.990,00 ден

На залиха

Опис

18V батериска дупчалка/одвртувач со 1,5 Ah батерија и 400mA полнач.

Ултра компактниот и лесен дизајн е идеален за тешко достапните места и со регулацијата на 11 различни нивоа на јачина обезбедува прецизна контрола при дупчење во различни материјали, како дрво, метал, пластика.

Содржи LED светилка која овозможува подобрена видливост при работа во темни простории.

Истата е достапна во куфер со 80 додатоци за секаков вид на работа.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,85 кг
Димензии (пакет) 30 × 23 × 8 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048742914