18V Ножица за жива ограда Телескоп 45cm 1x4Ah V20

13,490.00 ден 16,490.00 ден

Нема на залиха

Опис

Сечилото долго 45 cm изработено од стврднат челик обезбедува прецизно сечење и долг работен век.

Компактен дизајн удобен и лесен за употреба.
Интегрираниот индикатор за статусот на полнење ви овозможува практично да го следите нивото на полнење на батеријата.
Интегрирана кука – компатибилна со системот STANLEY® Track wall – ви овозможува лесно складирање во вашиот дом, гаража или работилница.
Дел од новиот STANLEY® FATMAX® V20 18V батериски систем – напојувајте ги сите алатки V20 со заедничка нова и подобрена литиум-јонска батерија од 18V.

Тежина на производот 4,1 кг
Вклучува V20 4.0Ah батерија и полнач 2A

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.84 кг
Димензии (пакет) 109.5 × 15.6 × 24.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048727102