18V Ножица за кроење 32mm без опрема V20

8.490,00 ден 9.690,00 ден

На залиха

Опис

STANLEY ножица за кроење 18V

Со подобрена технологија на батеријата, без ефект на меморија и минимално самопразнење.
Цврста и издржлива алатка, со силно, заменливо сечило со капацитет за сечење 32 мм за справување со подебели гранки – идеално за сечење на влажно или суво дрво.
Компактен, лесен и пренослив дизајн совршен за долготрајно работење.
18V STANLEY® FATMAX® V20 Power Pruner обезбедува импресивни 1000 пресеци по полнење.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3 кг
Димензии (пакет) 35,7 × 20,6 × 11,4 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048788493