18V Режач за гипс картон, без опрема

Категорија SKU: DCE555N-XJ
Напон на батерија:18 V
Број на вртежи:26000 rpm

15.990,00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,149 кг
Димензии (пакет) 26 × 11 × 9,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048744352