Аку. вибр. дупчалка, одвртувач 18V без опрема

11,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Нова компактна дупчалка/одвртувач со намалена должина од само 175mm и тежина од само 1.2Kg без опрема. Доаѓа со метален футер, мотор без четкички и 65Nm вртежен момент.
Опрема: TSTAK КУФЕР, без батерии и полнач

Дополнителни информации

Платформа

Бренд