18V Ударен одвртувач 1/2" без опрема

Напон на батерија:18 V
Механички Брзини:3
Број на вртежи:0-400/1200/1900 rpm
Број на удари:2400 bmp
Прифат на алат:1/2 "
Макс. големина на страф:20 M

14.990,00 ден 21.990,00 ден

На залиха

Опис

Ударен одвртувач со напон 18V и прифат 1/2″.

Моќен мотор без четкици со ладење со вентилатор и вртежен момент 950Nm погоден за тешки апликации и остранување запечени завртки. 3 можни брзини кои овозможуваат максимална контрола при работа. Ергономски дизајн со гумена рачка за поголема удобност. Светло бела LED светилка за подобрена видливост , лесен за употреба со една рака и погоден за низа активности.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,08 кг
Димензии (пакет) 27 × 24 × 10,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048548066