Аку. ударен одвртувач 12V 2Ah Brushless TSTAK

Напон на батерија:12 V
Капацитет на батерија:2 Ah
Механички Брзини:3
Број на вртежи:2850 rpm
Број на удари:3600 bmp
Прифат на алат:6.35 "
Тежина со батерија:1.2 Kg

18,990.00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.34 кг
Димензии (пакет) 43.5 × 35 × 12 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048709979