18V Вибр. дупчалка/одвртувач во куфер со 78 додатоци 2x1.5Ah

Категорија SKU: BCKSB03-QW

8,490.00 ден 10,590.00 ден

На залиха

Опис

Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V. Доаѓа во компактен куфер со 2×1,5Ah батерии, полнач и 78 додатоци за секоја намена меѓу кои чекан, клешта, француски клуч, скалпер, либела, метро и повеќе битови и бургии.

Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал и пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба.

Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 5.82 кг
Димензии (пакет) 33.5 × 26.4 × 45.4 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048751190