12V.Повеќенаменска дупчалка/одвртувач 2x3Ah

Категорија SKU: DCD703L2T-QW

27.990,00 ден

Нема на залиха

Опис

12V Повеќенаменска дупчалка/одвртувач 2x3Ah и 4 наменски додатоци.

Компактен и едноставен дизајн кој овозможува лесен пристап во тесни области на работа. Поседува мотор без четкици кој нуди оптимизирани перформанси и висока ефикасност со 2 брзини и 15 позиции. LED светло на долниот дел на алатот овозможува осветлување на работниот простор при работа во темни области. Ова е соодветен алат за дупчење во дрво и метал, но и во тешко достапни места, како што се кабинети, брави за прозорци/врати, прицврстување под мијалник-стеги за водовод и работа со електрика.

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 4,25 кг
Димензии (пакет) 44,1 × 35 × 12,6 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048748169