18V Вибрациска дупчалка/одвртувач 1x1.5Ah во куфер

4,490.00 ден 6,790.00 ден

На залиха

Опис

Вибрациска дупчалка/одвртувач со напон од 18V

Идеален за секакво дупчење и навртување во дрво, метал, пластика и опција чекан за дупчење во ѕид и бетон. Има 2 брзини, 11 позиции кои обезбедуваат прецизна контрола и прекинувач преку кој се регулира брзината. Брзо и едноставно менување на батеријата која држи до 80% во текот на 90 дена без користење, нема потреба да се полни пред секоја употреба. Ергономски дизајн и мека рачка против лизгање која обезбедува удобно користење и LED светло кое ја осветлува работната површина.

Содржи:

Полнач од 400 mA
Една батерија од 1,5 Ah
Куфер

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.25 кг
Димензии (пакет) 30 × 10.5 × 29.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048641132